Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Trzy sposoby na stylizację włosów przy użyciu pomady do włosów

Trzy sposoby na stylizację włosów przy użyciu pomady do włosów

Mniej znaczy więcej.

Nie potrzebujesz dużej ilości pomady do włosów, aby uzyskać wymarzoną fryzurę. Niewielką ilość nabierz na palec - mniej więcej wielkości ziarna grochu - i nałóż na włosy. Jeśli uznasz, że to za mało, dodaj więcej, jeśli trzeba. Uważaj jednak, aby nie nałożyć zbyt dużej ilości produktu na raz, w przeciwnym razie włosy będą tłuste i wrażliwe.

Pamiętaj: jeżeli zaczniesz od niewielkiej ilości pomady, zawsze możesz dodać jej więcej w razie potrzeby.

Przed użyciem pomady należy ją rozgrzać.

Prawdziwy entuzjasta pomad do włosów szybko zrozumie, że pomady najlepiej sprawdzają się, gdy są nakładane na włosy w ciepłej postaci. Aby rozgrzać pomadę do włosów, nabierz odpowiednią ilość produktu z puszki i umieść ją na dłoni. Następnie pocieraj obie dłonie o siebie przez 20-30 sekund, aż zimna, twarda jak skała substancja stanie się bardziej lepka i podatna na rozprowadzanie. Ułatwi to proces aplikacji, ponieważ pomada będzie lepiej przylegać do włosów.

Po rozgrzaniu pomady w ten sposób, nałóż ją na grzebień lub palcami ułóż włosy według własnego uznania.

Aby uzyskać efekt błyszczącej fryzury, użyj pomady z połyskiem; aby uzyskać efekt matowej fryzury, użyj pomady matowej.

W przypadku pomady, najważniejszą rzeczą, jaką należy wziąć pod uwagę, jest rodzaj pożądanego wykończenia. Pomada błyszcząca nada włosom połysk, a matowa - matowy wygląd. Upewnij się, że kupujesz odpowiedni rodzaj pomady do swojego pożądanego wykończenia! Jeżeli chcesz mieć błyszczącą fryzurę, unikaj pomady matowej, gdyż może ona sprawić, że Twoje włosy będą wyglądały źle. Po nałożeniu pomady, wysusz włosy suszarką, a następnie przeczesz je, by uzyskać gładki wygląd.

Stosując odpowiednią pomadę i technikę, możesz w bardzo prosty sposób ułożyć włosy.

Jak więc ostatecznie wygląda stylizacja włosów przy użyciu pomady? Jest to połączenie odpowiedniego produktu i właściwej techniki. Gdy już to opanujesz, możesz eksperymentować z włosami, aby uzyskać dowolny wygląd.

Jeżeli chodzi o pomady, szukaj takich, które mają lekki zapach, utrzymują się przez cały dzień, łatwo zmywają się z rąk i nie wysuszają włosów ani nie powodują uszkodzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl